Tiskové zprávy

I v Třemošné má PilsFree optickou síť

23. 4. 2015, Plzeň

Nejen v Plzni, ale i v jiných městech a obcích buduje PilsFree své optické sítě. Dobrým příkladem je město Třemošná. V březnu 2015 byla dokončena téměř rok trvající akce, při které byla propojena páteřní optickou sítí většina bytových domů v severní části sídliště v Třemošné. Konkrétně se jedná o domy v ulicích Sídliště, Mládežníků a Budovatelská.

Gigabit do bytu – to je PilsFree pro více než 8 000 domácností v Plzni

22. 8. 2014, Plzeň

Spolek PilsFree, který provozuje plzeňskou metropolitní síť, umožňuje od srpna 2014 jako jeden z prvních na světě svým členům připojení rychlostí 1 Gb/s. Z celkového počtu více než 22 000 členů je na novou páteřní optickou síť DWDM o rychlosti 10 Gb/s připojeno na 8 000 domácností. Do kabelových segmentů sítě investoval PilsFree od roku 2007 přes 111 mil. Kč.

hlavní strana novinky

Novinky

Nový HotSpot v obci Stýskaly

Sampi09 (správní radní)
2.5.2017

PilsFree není jen o velkých investicích a připojování stovek domů a bytů. PilsFree je hlavně o komunitě a společných zájmech. A tak věnujeme velkou pozornost drobným akcím a vylepšením všude tam, kde jsme.

V nedávné době jsme přijali za člena Sbor dobrovolných hasičů z obce Stýskaly, kde máme velkou členskou základnu. I proto jsme se rozhodli v místním obecním sále vybudovat PilsFree HotSpot.

styskaly
Prostřední generace Sboru dobrovolných hasičů Stýskaly Zdroj: SDH Stýskaly

Všech 52 členů PilsFree v této obci bude mít možnost využívat naše členské výhody i mimo svůj domov, stejně tak jako všichni návštěvníci této obce, kteří jsou členy našeho spolku.

PilsFree není jen o síti a rychlém internetu. PilsFree je i o lidech, komunikaci a zábavě.

Novinky

Zaměstnání: Nový technik PilsFree

21.8.2017 - Sampi09

PilsFree je otevřené společenství lidí, kteří mají společný cíl - provoz...

PilsFree na Rokycansku

13.7.2017 - Sampi09

V oblasti Rokycanska se síť PilsFree velmi rozrostla, a to za pouhý rok.

Místní...