Tiskové zprávy

I v Třemošné má PilsFree optickou síť

23. 4. 2015, Plzeň

Nejen v Plzni, ale i v jiných městech a obcích buduje PilsFree své optické sítě. Dobrým příkladem je město Třemošná. V březnu 2015 byla dokončena téměř rok trvající akce, při které byla propojena páteřní optickou sítí většina bytových domů v severní části sídliště v Třemošné. Konkrétně se jedná o domy v ulicích Sídliště, Mládežníků a Budovatelská.

Gigabit do bytu – to je PilsFree pro více než 8 000 domácností v Plzni

22. 8. 2014, Plzeň

Spolek PilsFree, který provozuje plzeňskou metropolitní síť, umožňuje od srpna 2014 jako jeden z prvních na světě svým členům připojení rychlostí 1 Gb/s. Z celkového počtu více než 22 000 členů je na novou páteřní optickou síť DWDM o rychlosti 10 Gb/s připojeno na 8 000 domácností. Do kabelových segmentů sítě investoval PilsFree od roku 2007 přes 111 mil. Kč.

hlavní strana novinky

Novinky

PilsFree na Rokycansku

Sampi09 (správní radní)
13.7.2017

V oblasti Rokycanska se síť PilsFree velmi rozrostla, a to za pouhý rok.

Místní správci se starají o metropolitní síť PilsFree v okolí Rokycan a také o obce Klabava, Litohlavy, Osek, Volduchy, směrem na jihovýchod potom o obce Kamenný Újezd, Veselá, Nevid, Pavlovsko, Hrádek, Dobřív a Strašice.

Aktuálně jsme vybudovali již skoro čtyři desítky přístupových bodů a evidujeme více než dvě stovky členů. V oblasti se nasazují nejnovější technologie, což zlepšuje stabilitu a rychlost sítě a připojení do internetu. Díky tomu můžete využít služeb naší dceřiné společnosti PilsFree servis, s.r.o. ke sledování internetové televize (IPTV) případně internetového volání (VoIP).

V celé oblasti je stále co budovat, a proto hledáme další aktivní lidi. Máte čas a chuť pomoci s výstavbou sítě? Ozvěte se nám na e-mail: jobs@pilsfree.net.

Novinky

Rozdávání vstupenek na Reprezentační ples PilsFree

12.9.2017 - Sampi09

V sobotu 9. 9. 2017 od 10:00 hod. začalo rozdávání vstupenek na Reprezentační...

Pozvánka na Reprezentační ples PilsFree

4.9.2017 - Sampi09

Dovolujeme si Vás pozvat na Reprezentační ples PilsFree k oslavě 14 let...